Co powinna zawierać Twoja strona internetowa?

Użytkownicy wchodzą na stronę w konkretnym celu. Poszukują produktu, usługi, wskazówek, porad, kontaktu itd. Warto więc tak ją zorganizować, aby była czytelna, przejrzysta i zawierała wszystkie te najważniejsze elementy, które wartościowa strona zawierać powinna.

Czytaj więcej

UX Friendly - jak zadbać o zadowolenie klienta?

UX, czyli User Experience (użyteczność) to od wielu lat bardzo ważny trend, który odnajdujemy w branży internetowej, szczególnie w e-usługach. Tworzone w myśl UX Friendly strony internetowe są przemyślane i funkcjonalne, czym zachęcają użytkowników do korzystania z oferowanych na nich usług. Zwiększa się dzięki temu szansa na wzrost liczby odwiedzin oraz pozyskanie nowych stałych klientów.

Czytaj więcej

W jaki sposób wykryć podsłuch w telefonie komórkowym?

Coraz częściej słyszymy o nielegalnie zakładanych podsłuchach, bezprawnie prowadzonym monitoringu rozmów oraz innych danych zapisanych na telefonie komórkowym. Jeszcze kilka lat temu działania należały do rzadkości i stosowane były głównie przez specjalne służby. Dzisiaj na rynku mamy bardzo skuteczne programy do podsłuchu komórek i nie są one trudno dostępne. Jak sprawdzić czy twój telefon jest podsłuchiwany?

Czytaj więcej

Karta graficzna – dedykowana czy zintegrowana?

Karta graficzna jest jednym z kluczowych podzespołów każdego komputera czy laptopa, elementów wpływających na wydajność komputera. Przeglądając specyfikacje sprzętów z pewnością natknęliście się na informację o zintegrowanej lub dedykowanej karcie graficznej. Czym różnią się te podzespoły?

Czytaj więcej