firma informatyczna mazowieckie

 

Jacy jesteśmy?

 

Czy grupa skrajnie różnych ludzi może stworzyć świetnie funkcjonujący i zgrany zespół?

W firmie INFOTECH twierdzimy, że TAK! 

Dzieli nas wszystko. Mamy różne zainteresowania, pasje, marzenia i plany osobiste - każdy z nas jest inny. 

Łączą nas praca i entuzjazm. Szanujemy się, wspieramy i pomagamy sobie wzajemnie. Wspólnie dążymy do osiągnięcia wyznaczonego celu i cieszymy się ze wszystkich sukcesów. 

Jesteśmy kreatywni, zmotywowani, chętni do podejmowania kolejnych wyzwań. 

Lubimy tworzyć niepowtarzalne, innowacyjne projekty. Wierzymy, iż nasz profesionalizm, sympatyczna i swobodna atmosfera, a także głowy pełne pomysłów i ogromny zapał do ich realizacji, są przepisem na niezwykle owocną współpracę.

Naszych klientów zawsze traktujemy bardzo profesjonalnie. Każdy jest dla nas ważny, do każdego podchodzimy indywidualnie. Zadowolenie naszego Klienta i dobrze wykonany projekt to priorytety, którymi kierujemy się w firmie INFOTECH. 

 

Czym się zajmujemy?

 

Naszą główną działalnością jest realizacja zaawansowanych projektów informatycznych, multimedialnych ze szczególnym uwzględnieniem systemów dedykowanych oraz powiązanych z nimi stronami WWW.

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, podchodzimy do każdej firmy, projektu indywidualnie. Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu dedykowanych systemów webowych, e-commerce i serwisów WWW.

Doradzamy naszym Klientom optymalne rozwiązanie spełniające określone kryteria wymagań technicznych i funkcjonalnych.

 

Zapraszamy Cię do współpracy i poznania nas bliżej. My bardzo chętnie poznamy Ciebie i podejmiemy współpracę.