firma informatyczna mazowieckie


JACY JESTEŚMY?

Czy grupa skrajnie różnych ludzi może stworzyć świetnie funkcjonujący i zgrany zespół?

W firmie INFOTECH twierdzimy, że TAK! 

Dzieli nas wszystko. Mamy różne zainteresowania, pasje, marzenia i plany osobiste - każdy z nas jest inny. 

Łączą nas praca i entuzjazm. Szanujemy się, wspieramy i pomagamy sobie wzajemnie. Wspólnie dążymy do osiągnięcia wyznaczonego celu i cieszymy się ze wszystkich sukcesów. 

Jesteśmy kreatywni, zmotywowani, chętni do podejmowania kolejnych wyzwań. 

Lubimy tworzyć niepowtarzalne, innowacyjne projekty. Wierzymy, iż nasz profesjonalizm, sympatyczna i swobodna atmosfera, a także głowy pełne pomysłów i ogromny zapał do ich realizacji, są przepisem na niezwykle owocną współpracę.

Naszych Klientów zawsze traktujemy bardzo personalnie. Każdy jest dla nas ważny, do każdego podchodzimy indywidualnie. Zadowolenie naszych Zleceniodawców oraz dobrze wykonany projekt to priorytety, którymi kierujemy się w firmie. 

 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?


Naszą główną działalnością jest realizacja zaawansowanych projektów informatycznych, multimedialnych ze szczególnym uwzględnieniem systemów dedykowanych oraz powiązanych z nimi stronami WWW.

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, podchodzimy do każdej firmy, projektu indywidualnie. Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu dedykowanych systemów webowych, e-commerce i serwisów WWW.

Doradzamy naszym Klientom optymalne rozwiązanie spełniające określone kryteria wymagań technicznych i funkcjonalnych.

 

Zapraszamy Cię do współpracy i poznania nas bliżej. My bardzo chętnie spotkamy się z Tobą i zrealizujemy Twoje zlecenie.