Personal branding - zyskaj rozpoznawalność

Prowadzisz firmę i chciałbyś ją wypromować, aby stała się bardziej rozpoznawalna? Personal branding to słowo - klucz dla Ciebie. Co to takiego? Personal branding to budowanie własnej marki. Zadanie nie tak trudne do wykonania, jeśli się wie, na jakich działaniach skupić uwagę i do czego chce się dążyć: czy będzie to na przykład poprawa widoczności firmy, zwiększenie zapytań ofertowych, a może wzrost sprzedaży?

Czytaj więcej

Chroń służbowy telefon

Jak ochronić służbowy telefon (prywatny zresztą również) przed cyberprzestępcami? Czy wiecie, kiedy najbardziej narażamy się na utratę poufnych danych i jak się przed tym ustrzec? Zebraliśmy o tym kilka informacji.

Czytaj więcej

Google Moja Firma

Google Moja Firma to darmowe i bardzo intuicyjne narzędzie, które pomoże w rozpowszechnianiu oraz zarządzaniu wizerunkiem naszej firmy w wyszukiwarce i na Mapach Google.

Czytaj więcej

Program antywirusowy - instalować czy nie?

Dzisiejsze złośliwe oprogramowanie (malware) tworzone jest przede wszystkim do celów przestępczych. Ich główne zadanie to wykradanie wszelkiego rodzaju danych użytkowników Internetu. Poziom zaawansowania tych programów jest na tyle wysoki, iż – niejednokrotnie – posiadacz zainfekowanego sprzętu nie ma pojęcia o istnieniu malware i nie jest w stanie „gołym okiem” zauważyć problemu.

Czytaj więcej