Skuteczna moderacja na Facebooku

Media społecznościowe stale się rozwijają. Zmienia się również ich przeznaczenie. Do niedawna służyły głównie do śledzenia wydarzeń z życia naszych znajomych, dzisiaj chcemy w nich zaistnieć, gdyż dzięki nim, w szybki sposób możemy dotrzeć z naszymi produktami/usługami do szerokiej grupy odbiorców.
Jednak obecność w social media zobowiązuje. Zadanie, jakie się w związku z tym pojawia, nie jest łatwe.

Czytaj więcej

Co to jest VPN i do czego służy?

Virtual Private Network, czyli Wirtualna Sieć Prywatna, jest usługą która umożliwia bezpieczne połączenie z Internetem, wykorzystując do tego zaszyfrowany tunel, zapewniający prywatność online i chroniący wrażliwe dane użytkownika w dowolnym miejscu na świecie. Sieci VPN są zazwyczaj wykorzystywane w celu zabezpieczenia publicznych hotspotów Wi-Fi, ukrycia adresów IP i zapewnienia prywatnego przeglądania Internetu, szyfrując działania użytkownika.

Czytaj więcej

Jak rozpoznać czy komputer jest zawirusowany?

Wirus komputerowy jest niewielkim programem, rozprzestrzeniającym się między urządzeniami i zakłócającym ich pracę. Może uszkodzić lub usunąć pliki, wykorzystać pocztę elektroniczną do „rozesłania się” dalej, skasować wszystko z dysku twardego i poczynić wiele innych szkód.

Czytaj więcej