Narzędzia Social Media Managera

Zastanawiasz się, co zrobić, aby analizy mediów społecznościowych, w których istnieje Twoja firma były dokładniejsze, a generowane raporty pozwalały wyciągać przyszłościowe wnioski i obrać właściwe strategie?
Zapoznaj się z narzędziami, które pozwolą Ci zapanować nad masą informacji, jakie codziennie oferują social media na temat Twojej działalności.

Czytaj więcej

Biznesowa sesja zdjęciowa

Fotografia biznesowa (zdjęcie słodkości jedynie dla przyciągnięcia uwagi) to coraz bardziej popularna forma prezentowania siebie i swojej firmy. Kiedy i komu jest potrzebna. Gdzie można ja wykorzystać. Jak się do niej przygotować.

Czytaj więcej

Marketing szeptany - poplotkujmy o marce

Plotkujemy o wszystkim, dlaczego więc nie mielibyśmy wykorzystać również tego mechanizmu w działaniach marketingowych? Marketing szeptany jest fantastycznym źródłem rozprzestrzeniania się informacji. Jak go stosować?

Czytaj więcej

Promocja firmy na Facebooku

Facebook to miejsce, w którym przedsiębiorcy mogą się albo świetnie odnaleźć, albo okropnie zagubić. Dostają ogromny pakiet możliwości marketingowych, które umiejętnie wykorzystane powodują, że firma pozostaje na szczycie. Jednak wystarczy potknięcie… i upadek jest bolesny.

Czytaj więcej