Film wizerunkowy to świetny sposób na pokazanie tego, czego na co dzień kontrahenci nie widzą. Możesz przedstawić w nich swój zespół, który opowie o wykonywanej pracy. Kiedy Klient skontaktuje się z firmą, będzie miał poczucie, że rozmawia z osobą, którą zna i może jej zaufać. Bardzo dobrym pomysłem jest sfilmowanie procesu realizacji zamówienia lub procesu produkcji, które zobrazują, jak działasz. Im lepiej klienci poznają Twoją markę, tym częściej do Ciebie zajrzą i wybiorą Twoje produkty/usługi. Pokaż swoją firmę, flotę, opowiedz o swoich priorytetach, planach, osiągnięciach. To naprawdę działa!


Filmy reklamowe, wizerunkowe czy transmisje live wpływają na wzrost świadomości marki oraz poprawę wizerunku, który jest równie ważny, jak sama sprzedaż. Są bardzo atrakcyjną formą prezentacji także podczas targów branżowych czy na spotkaniach biznesowych. Niektóre platformy nagradzają wykorzystywanie najnowszych i najbardziej atrakcyjnych form postów, np. zwiększając zasięg ich pojawiania się, dlatego warto skorzystać z takiej promocji.


Filmy publikowane w mediach społecznościowych pozwalają Ci dotrzeć z informacjami o Twojej działalności do ogromnego grona odbiorców, a Ty nie ponosisz przy tym większych kosztów finansowych. Profesjonalnie nakręcone i zmontowane video jest niekiedy bardziej popularne niż telewizyjne reklamy, a przekazywane dalej przez użytkowników social mediów, rozprzestrzenia się w szybkim tempie jak wirus (viral marketing). Masz tysiące odbiorców, z których każdy jest Twoim potencjalnym Klientem.


Do nakręcenia krótkiego filmu video nie potrzeba profesjonalnego sprzętu. Wystarczy smartfon lub aparat z funkcją nagrywania oraz ciekawy pomysł.J Gotowy film można od razu zamieścić w mediach społecznościowych, można też popracować nad jego „wyglądem”, wykorzystując programy do obróbki video. Należy do nich np. HitFilm Express, który nie jest skomplikowany w obsłudze, a pozwala przygotować dobry materiał. Dla bardziej zaawansowanych montażystów odpowiednim rozwiązaniem będzie program Adobe Premiere.


Jeśli natomiast potrzebna jest profesjonalna produkcja, zapraszamy do nas. Dysponujemy rewelacyjnym sprzętem oraz doświadczonym i pomysłowym zespołem, który chętnie doradzi, podpowie najciekawsze rozwiązania i w odpowiedni sposób przygotuje film.


Razem stworzymy coś niepowtarzalnego.