Dobrym rozwiązaniem jest wyprodukowanie profesjonalnego filmu wizerunkowego, który na tyle mocno zagra na emocjach widza, że zostanie zapamiętany na dłużej. Ważne jest, aby przekaz budził pozytywne wrażenie. Dobrze przygotowany film jest w stanie nie tylko wypromować firmę, ale także znacznie poprawić jej pozycję, w momencie, gdy przez nieuważny ruch zostanie zepsuty jej wizerunek w oczach otoczenia.

Film wizerunkowy może pokazywać Ciebie i Twoją firmę w różnych sytuacjach i na wiele sposobów. Dzięki niemu zaprezentujesz, jakimi wartościami kieruje się Twoje przedsiębiorstwo i jakie dodatkowe korzyści może ono zaoferować klientom. Zainteresuje ich zapewne nie tylko to, co masz do powiedzenia, ale także to, jak wygląda Twoja działalność od wewnątrz, w jaki sposób realizujesz zamówienia, jakich maszyn używasz, jak dbasz o bezpieczeństwo, jak wygląda praca w poszczególnych działach, czyli mówiąc krótko – firma „od kuchni”.

Jeśli od pokoleń prowadzisz swoją działalność, jest to bardzo dobry sposób na pokazanie jej historii, początków, które – porównując z obecnymi czasami – niekiedy tak bardzo były odmienne, a możliwości ograniczone.

Film wizerunkowy można zaprezentować w zasadzie wszędzie: zarówno na targach, spotkaniach biznesowych, jak i na portalach społecznościowych, gdzie skutecznie będzie promował Twoją markę. Po podjęciu decyzji o przystąpieniu do produkcji filmu, warto poszukać na rynku firmy, która ma doświadczenie w realizacji podobnych projektów. Dobrze jest również określić, do jakiej grupy odbiorców film ma trafić, a także pomyśleć nad scenariuszem. Profesjonalna firma, która świadczy usługi multimedialne, jest w stanie doradzić i podpowiedzieć ciekawe rozwiązania, a także pomóc w przygotowaniu treści.

 

Jak my to robimy?

Spotykamy się z Klientem i słuchamy tego, co ma nam do powiedzenia.

Zwołujemy zebranie zespołu i robimy „burzę mózgów”, poszukując ciekawych rozwiązań.

Przedstawiamy Klientowi zarys projektu i dopracowujemy szczegóły tak długo, aż zobaczymy uśmiech zadowolenia na jego twarzy.

Zbieramy materiały, tworzymy mnóstwo własnych.

Realizujemy projekt, oczywiście w ścisłej współpracy z Klientem.

Oddajemy gotowy, fantastyczny film, który wzbudza zachwyt u wszystkich zainteresowanych.

https://www.infotech.com.pl/post/oferta/multimedia

 

Zapraszamy do nas!