SEO – dlaczego to takie ważne?

Jeśli strona Twojej firmy ginie w milionie innych witryn i chcesz to zmienić, podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, żeby wybić się z tłumu. A warto!
 

Search Engine Optimization (SEO) to, najprościej mówiąc, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych. Składa się na nie szereg działań, które powodują, iż witryna jest w stanie zająć wysoką lokatę w wynikach wyszukiwania. To z kolei przekłada się na poprawę zauważalności w sieci i, zazwyczaj, większą klikalność, efektem której jest zwiększenie liczby klientów. Warto zatem zadbać o SEO? Warto!

Czytaj więcej

LOGO – to, co Cię wyróżnia.

Stworzenie ciekawego logo niejednej firmie przysporzyło prawdziwych kłopotów.

W końcu jest to znak, który w dużej mierze sprawia, iż jesteśmy rozpoznawani i zapamiętywani na rynku. Ma działać. I to skutecznie.

Czytaj więcej

Reklama AdWords  - daj się zauważyć!

Czy od dawna prowadzisz działalność, czy dopiero stawiasz swoje pierwsze zawodowe kroki – reklama AdWords to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi odbiorców. Zdecydowanie polecamy ją każdemu. W końcu miło popatrzeć, gdy nasza firma jest rozchwytywana.

Czytaj więcej

Digital Marketing

Co wiemy o digital marketingu?

Czy to pojęcie wciąż jest dla Was obce, choć stykacie się z nim każdego dnia? Spróbujemy wyjaśnić, o co w nim chodzi, aby więcej nie budziło ono niepewności.

Czytaj więcej