firma informatyczna mazowieckie

Główną działalnością firmy INFOTECH Dawid Lisik jest realizacja zaawansowanych projektów informatycznych ze szczególnym uwzględnieniem systemów dedykowanych oraz powiązanych z nimi stronami WWW. Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, podchodzimy do każdej firmy, projektu indywidualnie.

Mamy nadzieję, iż zawarte w niniejszej ofercie informacje będą spełniać Państwa oczekiwania pod względem merytorycznym jak i funkcjonalnym. Chcielibyśmy w pełnym tego słowa znaczeniu zaspokoić Państwa potrzeby na płaszczyźnie informatycznej, biznesowej i marketingowej.

Zawsze doradzamy naszym Klientom optymalne rozwiązanie spełniające określone kryteria wymagań technicznych i funkcjonalnych.

Nasze serwisy internetowe są zbudowane na bazie najnowszych technologii oraz indywidualnie przygotowywanych grafik, dostosowanych do specyfiki danego projektu. Tworzone przez nas strony WWW są tak zaprojektowane i wykonane, aby możliwe było efektywne ich pozycjonowanie i promocja w sieci Internet.

Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu dedykowanych systemów intranetowych, e-commerce i serwisów WWW.

Nasz zespół tworzą wysokiej klasy programiści, graficy, webmasterzy oraz specjaliści od marketingu internetowego, co daje gwarancję skutecznego połączenia najnowszych technologii informatycznych z kreatywnością oraz budowaniem wizerunku w sieci - a to z kolei przekłada się bezpośrednio na wymierne korzyści dla naszych Klientów. Dotychczas zaufali nam między innymi: Candy Polska, Hoover, Saeco Polska, zakopane-nosal.pl, Wyspa Wisła, Bukietnik, Akademia em, Kwiaciarnia -em, Eltom, Studio Architekt Juliusz Marcinkowski, Ambasada Republiki Czeskiej w Polsce, Ambasada Republiki Czeskiej w Austrii
Strony www (woj mazowieckie).