firma informatyczna mazowieckie

 

Główną działalnością firmy INFOTECH Dawid Lisik jest realizacja zaawansowanych projektów informatycznych, multimedialnych ze szczególnym uwzględnieniem systemów dedykowanych oraz powiązanych z nimi stronami WWW.

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, podchodzimy do każdej firmy, projektu indywidualnie. Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu dedykowanych systemów intranetowych, e-commerce i serwisów WWW.

Doradzamy naszym Klientom optymalne rozwiązanie spełniające określone kryteria wymagań technicznych i funkcjonalnych.

 
Jacy jesteśmy?
 
Czy grupa skrajnie różnych ludzi może stworzyć świetnie funkcjonujący i zgrany zespół?
W firmie INFOTECH twierdzimy, że TAK! 
Dzieli nas wszystko. Mamy różne zainteresowania, pasje, marzenia i plany osobiste - każdy z nas jest inny. 
Łączą nas praca i entuzjazm. Szanujemy się, wspieramy i pomagamy sobie wzajemnie. Wspólnie dążymy do osiągnięcia wyznaczonego celu i cieszymy się ze wszystkich sukcesów. 
Jesteśmy kreatywni, zmotywowani, chętni do podejmowania kolejnych wyzwań. 
Lubimy tworzyć niepowtarzalne, innowacyjne projekty. Wierzymy, iż nasz profesionalizm, sympatyczna i swobodna atmosfera, a także głowy pełne pomysłów i ogromny zapał do ich realizacji, są przepisem na niezwykle owocną współpracę.
Naszych klientów zawsze traktujemy bardzo profesionalnie. Każdy jest dla nas ważny, do każdego podchodzimy indywidualnie. Zadowolenie naszego Klienta i dobrze wykonany projekt to prorytety, którymi kierujemy sie w firmie INFOTECH. 
Zapraszamy Cię do współpracy i poznania nas bliżej. My bardzo chętnie poznamy Ciebie i podejmiemy współpracę.